W dniu 29.11.2013 r. w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki. Wszystkie grupy brały udział w różnego rodzaju wróżbach.
Dzieci wróżyły sobie lejąc wosk, ustawiały w kolejności buty kto pierwszy się ożeni lub wyjdzie za mąż, losowały serduszka z imionami: dziewczynki – przyszłych mężów, chłopcy – żon, karteczki z  nazwami zawodów, rzucały monetą do miski z wodą aby spełniły się marzenia. Wszystkie wróżby były przeprowadzone po to, aby poznać swoją przyszłość. To tylko zabawa, ale nikt nie wie co może wydarzyć się w przyszłości. Może wróżby zadziałają i wszystko lub prawie wszystko się spełni?
Przedszkolaki przyniosły słodycze, wspólnie udekorowały sale, a dyskotekowa muzyka rozlegała się w całym przedszkolu
Dzieci były bardzo zadowolone, a niektóre w sposób szczególny przeżywały to, co sobie wywróżyły.

O autorze