Dnia 20 maja 2014 roku w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy konkurs MAM TALENT. Tym samym stworzyliśmy dzieciom możliwości do prezentowania swoich predyspozycji i mocnych stron. Zgłosiło się 21 uczestników, którzy zaprezentowali się w następujących kategoriach:

ŚPIEW

–          Adrian Pięta

–          Michalina Witzberg

–          Amanda Sell

–          Jakub Hahn

–          Nikola Szymkowiak

–          Nadia Napierała

–          Natalia Kościuszko

–          Marcelina Kacała

–          Daniel Jasiński

–          Julita Pieczek

PREZENTACJA ZDOBYTYCH MEDALI  W BIEGACH

– Hanna Kozłowska

TANIEC

–          Paulina Grzech

–          Liliana Lipkowska

–          Weronika Bakiera

–          Wiolka Graś

–          Weronika Kienitz

TANIEC BRZUCHA

–          Łucja Wrembel

JAZDA NA ROLKACH

–    Amelia Bogacz

KRĘCENIE HULA – HOP

–  Gabrysia Kotlarczyk

–   Martyna Błaszczyk

RECYTACJA WIERSZA

–          Marta Krawczak

Wszyscy uczestnicy otrzymali równorzędne nagrody – dyplomy i słodycze. Kto nie widział naszego konkursu dużo stracił, bo naprawdę było co oglądać. Przedszkolaki  dostarczyły wiele radości, śmiechu i budziły podziw swoimi umiejętnościami. Warto rozwijać talenty naszych przedszkolaków. Być może to  przyszłe gwiazdy  telewizji.

Organizatorzy: Małgorzata Haupa, Monika Szczecina, Wanda Wolniewicz dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

O autorze