W dniu 4.11.201 dzieci  z naszego przedszkola obejrzały  spektakl teatralny pod tytułem „Trzy magiczne słowa” , które zaprezentowało Studio Teatralne „Herbi” z Leszna.

Głównym celem przedstawienia było uświadomienie dzieciom, iż dzięki trzem „magicznym” słowom – dziękuję, przepraszam i proszę – oraz grzeczności wobec innych osób można wiele osiągnąć w życiu.

Spektakl opowiadał o przygodach młodego księcia, który podczas swojej wędrówki do cioci Honoraty  poznaje czym jest bieda, głód, niedostatek. Jego wędrówka oraz przygody które go spotkały  sprawiły, że z leniwego, źle wychowanego księcia staje się mądrym, sprawiedliwym władcą swojego królestwa.

Przedstawienie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Aktorzy swoją grą aktorską doprowadzili do wielu śmiesznych sytuacji.  Przedszkolaki miały okazję aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu i stać się na chwilę prawdziwymi aktorami.

Spektakl „Trzy magiczne słowa” wszystkim bardzo się podobał. Czekamy na następne takie przedstawienia.

O autorze