Andrzejki to jedyny czas w roku, kiedy prawie wszyscy chcą wróżyć i poznać swoją przyszłość. Dlatego w dniu  28.11.2014r. z tej okazji skorzystały przedszkolaki z naszego przedszkola.

Dzieci poznały najbardziej popularne wróżby m.in. lanie wosku, wróżby z butami, przekuwanie serca, na odwrocie którego wypisane były imiona płci przeciwnej. Odczytywanie znaków i przepowiedni wprowadziło wszystkich w tajemniczy nastrój. Każdy przedszkolak uważnie słuchał, co dana wróżba dla niego znaczy, a cienie woskowych figurek pobudzały fantazje i wyobraźnie przedszkolaków. To tylko zabawa, ale nikt nie wie co może wydarzyć się w przyszłości. Może wróżby zadziałają i wszystko lub prawie wszystko się spełni?

Cała zabawa przeplatana była wspólnymi tańcami oraz słodkim poczęstunkiem.

Dzieci były bardzo zadowolone, a niektóre w sposób szczególny przeżywały to, co sobie wywróżyły.

O autorze