W dniu 25.11.2014 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swego pluszowego przyjaciela.  Były misie małe i średnie, a także duże, różowe, niebieskie, brązowe i kolorowe. Były misie w ubrankach, z kokardami i w kapeluszach. Każdy był piękny, wyjątkowy i bardzo, bardzo kochany.

Pluszaki towarzyszyły dzieciom podczas całego dnia.  W każdej grupie dzieci z nimi tańczyły, śpiewały o nich piosenki, słuchały wierszy i opowiadań. Z inicjatywy pań: Sabiny Marcinkowskiej i Justyny Kozłowskiej odbył  się także  konkurs na największego i najmniejszego misia. Właścicielką największego pluszaka okazała się Klaudia Buszkiewicz z grupy 3-latków pani Moniki Szczeciny a najmniejszego misia przyniosła do przedszkola Oliwia Malmur z grupy pani Sabiny Marcinkowskiej. Dziewczynki otrzymały dyplomy, upominki  a wszystkie  przedszkolaki zostały obdarowane słodyczami.

Wszyscy doskonale się  bawili w towarzystwie swoich pluszowych  przyjaciół.

 

O autorze