KTO ZAGLĄDA W OKNO ?

KTO LATARKĄ ŚWIECI ?

KTO PATRZY PRZEZ SZYBKĘ ?

SZUKA GRZECZNYCH DZIECI ?

TO MIKOŁAJ!

TO MIKOŁAJ !

TO MIKOŁAJ ŚWIĘTY!

 

Mikołajki to niezwykły dzień w naszym przedszkolu.  Już wiele dni przed 6 grudnia dzieci podejmują z wielkim zaangażowaniem temat prezentów i Mikołaja. W domach od rana odbywa się wielkie sprawdzanie zawartości bucików. Dzieci przychodząc do przedszkola z zaciekawieniem sprawdzają też swoje kapcie. Z biciem serca oczekują nadejścia tego niezwykłego gościa w czerwonym płaszczu i z długą, siwą brodą.  Głos „mikołajkowego dzwoneczka” sprawia, że niektórzy obiecują poprawić swoje zachowanie.

Po śniadaniu Mikołaj dźwigając wielkie worki prezentów – słodyczy i zabawek,  odwiedził wszystkie grupy sprawiając tym wszystkim ogromną niespodziankę. Dzieci  dziękując Mikołajowi za prezenty najpiękniej jak tylko potrafiły, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki. Na zakończenie wizyty wszystkie grupy zaprosiły gościa do wspólnego zdjęcia. Zapraszamy do galerii.

O autorze