W listopadzie ogłosiliśmy w naszym przedszkolu konkurs na  najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Na prace czekaliśmy do 10 grudnia. Dzieci wraz z rodzicami miały za zadanie wykonać wybraną przez siebie techniką przestrzenną szopkę o dowolnych rozmiarach. Do konkursu zgłoszono 40 prac. Rodziny, które zdecydowały się wziąć udział w naszej wspólnej zabawie, wykazały się dużą inwencją twórczą i pomysłowością. Ogromny podziw nas wszystkich wzbudzała różnorodność materiałów, z których wykonane zostały szopki. Były szopki z drewna, papieru, zapałek, masy solnej czy też piernika. Bardzo ucieszył nas fakt z jakim ogromnym  zaangażowaniem  wszystkie rodziny brały  udział w konkursie. Cel jaki sobie założyliśmy został zrealizowany. Dzieci miały okazję rozwijać swoje umiejętności plastyczne, rodzice zaangażowali się do współpracy z naszym przedszkolem oraz mieli możliwość wspólnego spędzenia czasu z dziećmi podczas tworzenia swojej pracy. Komisja składająca się z przedstawicieli Rady Rodziców miała bardzo trudne zadanie, bo z pośród tak wielu pięknych i różnorodnych prac trudno było wybrać najładniejszą. Jednogłośnie została podjęta decyzja, że każda rodzina która przystąpiła do konkursu jest zwycięzcą. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy zaangażowali swoje siły, czas i pomysły w realizacje tego projektu, ponieważ dla każdego dziecka, jego własna szopka była powodem dumy i wielkiej radości.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezent ufundowane przez Radę Rodziców, za co bardzo dziękujemy.

A oto lista nagrodzonych: Szymon Maciejewski, Filip Skrzypek, Krzysztof  Kuchta, Patrycja Pikińska, Jakub Maciejewski, Lena Marcinkowska i Oskar Partyka, Hubert Wilhelm, Nikola Strugała, Majka Kukla, Oskar Surdyk, Filip Samordak, Ksawery Fijałkowski, Wiktoria Olech, Jacek Jasiński, Kornelia Gawrońska, Jagoda Sośniak, Ewa Binkiewicz, Gabrysia Sosińska, Błażej Chmura, Jakub Hahn, Antosia Kukla, Dawid Andrzejewski, Alicja Głowacka, Michalina Kledzik, Klaudia Buszkiewicz, Martyna Kotlińska, Lena Łata, Amelka Żubrowska , Bukowska Gabrysia, Anastazja Wiese, Maciej Wieczorek, Kuba Kruger, Nadia Napierała, Adam Kotlarczyk, Bartek Radke, Monika i Michał Erdmann, Gracjan Witzberg, Miłosz Przybył, Fabian Ratajewski, Michalina Chudzińska.

Wszystkim dzieciom i rodzicom  gratulujemy i dziękujemy 🙂

 

O autorze