W dniach od 15 listopada do 15 grudnia z inicjatywy pani Sabiny Marcinkowskiej i Justyny Kozłowskiej organizowaliśmy w naszym przedszkolu zbiórkę darów dla Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu. Zebraliśmy zabawki, gry, maskotki, przybory szkolne, kosmetyki, ręczniki, pościel, artykuły higieniczne oraz  odzież i słodycze. Akcja się udała czego dowodem były dwa wypełnione po brzegi bagażniki. Wyniki zbiórki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. To znak i dowód na to, że idea niesienia pomocy drugiemu człowiekowi jest bliska naszym przedszkolakom i ich rodzicom oraz wszystkim pracownikom naszego przedszkola. Zaskoczeni ilością zebranych przez nas darów byli również pracownicy Domu Dziecka. Jesteśmy przekonane, że zebrane dary sprawiły radość dzieciom. Cieszymy się, że dzięki Państwu udało nam się wywołać uśmiech na niejednej dziecięcej twarzy, a tym samym sprawić, że święta w Domu Dziecka były weselsze. Mamy nadzieję, że ta akcja wpisze się na stałe w działalność naszego przedszkola.

Dziękujemy wszystkim, którzy są wrażliwi na potrzeby innych

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i wzięli udział w zbiórce

O autorze