MUSZĘ TO POWIEDZIEĆ, CHOCIAŻ JESTEM MAŁY

BABCIA JEST KOCHANA A DZIADEK WSPANIAŁY

DZIŚ JEST WASZE ŚWIĘTO ZAŚPIEWAJMY CHÓREM

BABCIA JEST KRÓLOWĄ A NASZ DZIADEK KRÓLEM.

 

Dziadkowie dają swoim wnukom to, czego dzieci potrzebują najbardziej- bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru i swój wolny czas. Na przełomie stycznia i lutego jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowano  w każdej grupie  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.  W każdej grupie dzieci przygotowały dla nich specjalne programy artystyczne, recytowały wiersze, śpiewały piosenki,  tańczyły, grały na instrumentach,  a najstarsze przedszkolaki zaprezentowały przygotowane w okresie bożonarodzeniowym jasełka.  Niejednej babci i dziadkowi, widząc postępy swojego małego wnuka lub wnuczki łezka zakręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. W sumie nasze przedszkole odwiedziło około 340 gości.

Po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę,  herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków. Na koniec tego wyjątkowego dnia, dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki, laurki i kwiaty.

Dziękujemy !!!

O autorze