Z NIKIM NIE JEST TAK BEZPIECZNIE, BEZTROSKO I RADOŚNIE JAK Z RODZICAMI. Z MAMĄ I TATĄ MOŻNA PRZEMIERZAĆ ŚWIAT I ODKRYWAĆ NOWE HORYZONTY.

Maj i czerwiec to miesiące, w których odbywają się w naszym przedszkolu uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci recytują wierszyki, śpiewają piosenki, tańczą, grają na instrumentach, a wszystko po to, aby pokazać rodzicom jak bardzo ich kochają. Były to wyjątkowe, pełne wzruszeń i wrażeń dni. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. W trakcie trwania występu nagradzali ich gromkimi brawami. Po części artystycznej odbywały się słodkie poczęstunki oraz wręczanie przygotowanych upominków, laurek i kwiatów. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców.

Dla takich chwil aż miło jest czekać cały rok na to wyjątkowe święto.

O autorze