Od kilku lat Rada Rodziców przy Przedszkolu Publicznym w Ryczywole w grudniu organizuje świąteczny kiermasz, z którego dochód jest przeznaczony na doposażenie placówki. Każdego roku rodzice przedszkolaków bardzo angażują się w przygotowanie i przeprowadzanie tej imprezy. 12 grudnia 2015 r. sala Gminnego Ośrodka Kultury wypełniła się nie tylko dziećmi, ale i ich rodzinami. Każda grupa pod okiem swojej wychowawczyni zaprezentowała występ wokalno – choreograficzny. Babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie, rodzice, rodzeństwo… – wszyscy mogli spędzić sobotnie popołudnie przy kawie i słodkościach przygotowanych przez pracowite mamy przedszkolaków. Sprzedaliśmy prawie całe ciasto i pierniki 😉

Rozstrzygnięto też konkurs o nazwie „Najdłuższy łańcuch choinkowy”. Wygrała grupa p. Moniki Szczeciny “Tygryski” (długość łańcucha: 1947m!) Wyróżniono też oryginalny pomysł na łańcuch grupy p. Aldony Markwitz “Pszczółki”. Długość wszystkich łańcuchów to blisko 6km!!! Na laureatów konkursu czekały nagrody choinki ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim zaangażowanym rodzicom bardzo dziękujemy!

Zdjęcia zamieścimy już wkrótce.

Rada Rodziców

O autorze