KOCHAMY NASZE BABCIE I DZIADKÓW TEŻ KOCHAMY

W DNIU BABCI I W DNIU DZIADKA ŻYCZENIA IM SKŁADAMY

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, które kojarzą się z ciepłem, miłością i zrozumieniem. Dzień Babci i Dziadka obok Dnia Mamy i Taty to najważniejsze święto w roku, bardzo ważne i bardzo mocno przeżywane przez przedszkolaków. W grupie TYGRYSKÓW święto to obchodziliśmy 12 lutego. Licznie przybyli goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Niejednej Babci i Dziadkowi, ze wzruszenia w oku zakręciła się łezka, a na wszystkich twarzach można było zobaczyć radość i uśmiech. Przedszkolaki zaprezentowały przygotowane wiersze, piosenki, grę na nietypowych instrumentach (łyżkach, pokrywkach i młynkach do kawy), taniec kowbojski oraz pełną humoru inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Publiczność nagradzała występy dzieci gromkimi brawami. TYGRYSKI wręczyły również swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane laurki, prezenty oraz kwiaty. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi domowymi wypiekami. Dziękujemy mamom, które pomogły zorganizować to wspaniałe święto i przygotowały słodki poczęstunek, a Babciom i Dziadkom za przybycie i poświęcony nam czas. Piątkowy poranek w grupie Tygrysków był pełen ciepła, serdeczności, uśmiechu, wzruszeń i wspólnej zabawy. Zapraszamy do nas za rok :).