Ten dzień był długo wyczekiwany przez wnuczęta. Nareszcie nadszedł i udało się zrealizować naszą grupową uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pszczółki już od rana z niecierpliwością czekały na ukochanych gości.

Przywitaliśmy Ich serdecznie w naszej przedszkolnej sali i zaprosiliśmy na małą inscenizację pt. „Dwanaście życzeń dla Babć i Dziadków”. Dzieci z wielkim przejęciem i zaangażowanie prezentowały przygotowane wierszyki, piosenki i tańce związane z porami roku i miesiącami. Po występach dzieci obdarowały gości przygotowanymi własnoręcznie  upominkami oraz życzeniami i kwiatkami.

Spotkanie toczyło się dalej w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Punktem kulminacyjnym było zaproszenie Babć i Dziadków do wspólnych  zabaw przy muzyce w kole. Ta uroczystość na długo zapadnie nam w pamięć. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

DSCN2226 DSCN2221 DSCF3003 DSCF3007 DSCF3018 DSCF3077