Dzień Babci i Dziadka to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Warto zadbać, aby stały się one wspaniałą okazją do pielęgnowania rodzinnych uczuć. Grupa „ Biedroneczek” gościła swoich najbliższych 11 lutego. Dzieci przedstawiły część artystyczną, na której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie laurki i złożyły życzenia. Na koniec wszyscy zebrali się na wspólnym poczęstunku przygotowanym przez Rodziców. Serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniach.
Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka – tańce i zabawy. Kochane Babcie i Dziadkowie ze swoimi wnuczętami wspólnie tańczyli i śpiewali. Wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy i zadowolenie ze wspólnej zabawy.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Szczęśliwe, uśmiechnięte, a nawet rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w dniu ich występu.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.