„BABCIA OD BAJEK,
DZIADEK OD ZAGADEK…”
Dla swych wnuków mają zawsze czas, obdarzają swoje wnuczęta szczerą miłością, zawsze służą radą oraz pomocą, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są ogromną radością. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w dniu 12 lutego odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym roku goście mieli okazję obejrzeć inscenizację pt. „Czerwony Kapturek”. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Dzieci z grupy „Żabek” zaprezentowały w jaki sposób można grać na gazetach do utworu muzyki poważnej. Dzieci także śpiewały, tańczyły oraz pięknie recytowały. Goście byli bardzo wzruszeni, a na niektórych twarzach pojawiła się nawet łza. Dzieci otrzymały gorące brawa. Przedszkolaki przygotowały dla gości samodzielnie wykonane upominki, laurki, nie zabrakło także pięknych kwiatów. W ten sposób dzieci chciały podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec dzieci złożyły najbliższym życzenia i zaśpiewały „Sto lat”. Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek, pyszne ciasto domowego wypieku i gorąca kawa, a wszystko przygotowane przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy.

247 249 251 252 279 319