Dzisiaj w przedszkolu kicał Szaraczek – Zając. W związku z tym przedszkolna grupa Zajączki zdecydowała się na urządzenie małego święta – przygotowała torcik w kształcie zajączka. Do tego dnia Zajączki przygotowywały się w szczególny sposób. Najpierw przedszkolaki udały się do pobliskiego sklepu, w którym zakupiły  produkty  potrzebne do wykonania ciasta. Zakupiono więc wafle ryżowe, andruty, kruche ciastka, rodzynki w czekoladzie, rurki oraz nutellę. Te składniki pozwoliły dzieciom na wspólne przygotowanie świątecznego ciasta. Jeszcze w trakcie tworzenia torcika odwiedził nas gość – Szaraczek Zając, który z  wielkim zdumieniem przyglądał się naszej zabawie i kiwał głową z zadowolenia. No, a gdy wreszcie  udało nam się skleić wszystkie produkty… wszystkie dzieci patrzyły z zachwytem! Torcik prezentował się okazale i smakował wyśmienicie! Widać to było po zadowolonych minkach, no i oczywiście po dokładkach. Chociaż przedszkolne Zajączki uwielbiają chrupać kapustę i marchewkę – to tym razem chrupały wafle ryżowe i andruty. Zachęcamy Rodziców, aby wykorzystali nasz pomysł podczas przygotowań świątecznego ciasta. Życzymy wszystkim miłej zabawy oraz wiosennego, wielkanocnego słonka. Wszystkim Brzdącom oraz Starszym przesyłamy pozdrowienia od Zajączków i Wielkanocnego Zająca!