Dzisiaj mieliśmy okazję gościć w naszej grupie pisarza Pana Łukasza Zaranka , który przez swoje poczucie  humoru oraz odpowiednie podejście do dzieci,  bardzo szybko zdobył serca naszych MISIÓW. Pan Łukasz zaprezentował przedszkolakom swoje dzieła, ciekawie o nich opowiadał. Dzieci mogły też poznać pracę pisarza oraz wysłuchać w jego wykonaniu  wierszy Juliana Tuwima. Z wielkim zapałem kolorowały kolorowankę przedstawiającą słynną lokomotywę, aby już po chwili  zaprezentować swoje przepiękne prace Pisarzowi. Wizyta ta sprawiła wszystkim ogromną radość. Upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz chcemy bardzo podziękować Panu Łukaszowi za spotkanie, będziemy je miło wspominać.

Drodzy Rodzice czytanie książek w okresie dzieciństwa jest bardzo ważne, rozwija wyobraźnię naszych pociech i kształtuje ich osobowość. Dlatego też, proszę, nie zapominajmy o tym. 🙂 🙂