Dzień Dziecka to święto, na które czeka  każde dziecko przez cały rok. To dzień pełen zabaw, atrakcji, niespodzianek i prezentów. Mimo, że pogoda  nam nie dopisała, nasze przedszkolaki i tak obchodziły go bardzo wesoło. W tym dniu odwiedzili nas strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryczywole, którzy wzbogacili wiedzę dzieci w wiadomości na temat trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka. Dzieci z bliska mogły zobaczyć wóz strażacki oraz cały sprzęt, w który ten pojazd jest wyposażony. W każdej grupie wychowawcy zadbali o różne gry, zabawy ruchowo- sportowe, taneczne,zajęcia plastyczne, kulinarne. Rada Rodziców przygotowała dzieciom malowanie twarzy, upominki, balony, słodycze i lody. Dla każdej grupy przez panią Dyrektor zostały zakupione zabawki. W tym dniu zostały również wręczone dyplomy i nagrody za konkurs na logo naszego przedszkola. Każdy przedszkolak otrzymał czapeczkę z logo, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców.  Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowane niespodzianki, prezenty i poświęcony czas naszym przedszkolakom. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować dzisiejszy dzień. Warto zaznaczyć, że zaplanowana atrakcja w postaci dmuchanego zamku, która w dniu dzisiejszym z powodu złych warunków atmosferycznych nie doszła do skutku,  została przeniesiona na 17 czerwca.