dzieciaki

 

W czwartek, 9. czerwca 2016r. dzięki uprzejmości cioci Antosi, „Jeżyki” i „Pszczółki” brały udział w bezpłatnych warsztatach „Dzieciaki – Sadzeniaki”, organizowanych przez sieć sklepów Leroy Marlin.

Dzieci od samego rana podekscytowane oczekiwały gości. W końcu  w drzwiach stanęły dwie uśmiechnięte panie z naręczem kwiatów. Na początku spotkania Panie opowiedziały dzieciom o roślinach, ich budowie, potrzebnych do życia warunkach, sposobie sadzenia, a także powiedziały kilka botanicznych ciekawostek. Potem rozpoczęła się ciekawsza, zdaniem dzieci, część spotkania. Każde dziecko otrzymało fartuszek, łopatkę, doniczkę i sadzonkę kwiatka i wszyscy mogli wykorzystać w praktyce zdobytą chwilę wcześniej wiedzę. Zabawy było co nie miara! Na koniec każdy uczestnik warsztatów mógł zabrać zasadzonego przez siebie kwiatka do domu i został nagrodzony pamiątkowym dyplomem.

Ten dzień na długo zapadnie nam w pamięci!!!!

 

 

 

O autorze