Dzień Matki – w kalendarzu już minął, Dzień Ojca – jeszcze przed nami. Z okazji tych ważnych dat, dzieci z grupy Zajączków przygotowały przedstawienie. Dzieci uroczystym koncertem, chciały podziękować swoim Rodzicom za wszystkie wspaniałe chwile oraz za opiekę i troskę.Rodzice wsłuchiwali się w słowa piosenek i wierszy, poprzez które Przedszkolaki wyrażały swą miłość. Oczywiście najważniejszym słowem i gestem najczęściej powtarzanym przez dzieci było – SERCE. Z okazji Święta Mamy i Taty, Zajączki przygotowały prezenty,w wykonanie których również włożyły swoje serduszko. Rodzice zostali także obdarowani kwiatami.Podczas uroczystości nie zabrakło elementów humorystycznych. Dzieci ,,udowodniły” swoim Rodzicom, że sprzątanie oraz  praca w kuchni może być przyjemna. Chłopy przedstawili taniec z miotłami, dziewczynki ,,sprzątały” przy muzyce ze ściereczkami. Wszystkie Zajączki zagrały w ,,kuchennej orkiestrze”. Dzieci przygotowały Rodzicom jeszcze jedną niespodziankę. Nasi Goście obejrzeli wywiad, w którym dzieci wypowiadały się na temat ulubionych zajęć z Mamą i Tatą.

Być Rodzicem to wielka odpowiedzialność i WIELKIE SZCZĘŚCIE – pewnie dlatego nasi Goście byli bardzo wzruszeni podczas uroczystości.