Z NIKIM NIE JEST TAK BEZPIECZNIE, BEZTROSKO I RADOŚNIE JAK Z RODZICAMI. Z MAMĄ I TATĄ MOŻNA PRZEMIERZAĆ ŚWIAT I ODKRYWAĆ NOWE HORYZONTY.

                W czwartek w grupie „Tygrysków” odbyła się szczególna uroczystość, której towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech –  Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały na ten dzień mnóstwo niespodzianek i prezentów. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły układ taneczny z pomponami, serduszkami,  grały Polkę „Trisch Trasch”  Johanna Straussa na instrumentach perkusyjnych oraz przedstawiły inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Żuk”. Wszyscy goście z zaciekawieniem, wzruszeniem i skupioną uwagą słuchali przygotowanych życzeń, wierszy i piosenek. Po części artystycznej, dzieci obdarowały swoich kochanych Rodziców przygotowanym laurkami i prezentami. Każda mama mogła poczuć się jak królowa, a każdy tata jak król, gdyż wszyscy otrzymali korony z odpowiednim napisem: NAJLEPSZA MAMA NA ŚWIECIE, NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE. Do prezentów zostały jeszcze dołączone serduszka, kwiaty i słodkie całusy. Na zakończenie przyszedł czas na słodki poczęstunek, kawę, herbatę i soczek. Uśmiechnięte twarze naszych gości i gromkie brawa były najlepszym podziękowaniem za przygotowaną przez „Tygryski” uroczystość. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej przygotowania.  To był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień. Dla takich chwil aż miło jest czekać cały rok na to wyjątkowe święto.