Czwartkowe popołudnie 23. czerwca JEŻYKI wyjątkowo spędziły w przedszkolu. Przecież był to wyjątkowy dzień – Dzień Taty, dlatego właśnie tego dnia maluszki zaprosiły swoje mamusie i swoich tatusiów na „Jeżykowy Piknik Rodzinny”. Uroczystość zaczęła się od krótkiego występu, podczas którego „Jeżyki” śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły i grały na instrumentach, a wszystko to dla tych dwóch najważniejszych osób w ich życiu. Rodzice każdy element części artystycznej nagradzali gromkimi brawami. Po występach dzieci uściskały rodziców i wręczyły im drobne upominki. Potem pani złożyła dzieciom życzenia ciepłych, słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji i obdarowała dzieci dyplomami „Wzorowego Przedszkolaka” i prezencikami. Na koniec wszyscy świetnie się bawili na pikniku.

O autorze