Ostatni dzień roku szkolnego “Tygryski” spędziły na  wesołej zabawie na dmuchanym zamku oraz zajadaniu się słodką watą cukrową. Potem zrobiło się bardzo uroczyście. Przyszli rodzice, aby wspólnie z dziećmi uczestniczyć już w drugim zakończeniu roku szkolnego swoich pociech. Wszyscy rodzice za pomoc, życzliwość, zaangażowanie w sprawy grupy “Tygrysków”, udział w Teatrze Rodziców otrzymali dyplomy – podziękowania. Dyplomy za wspólną zabawę, zdobyte wiadomości i umiejętności otrzymał również każdy dzielny “Tygrysek”. Poza tym dzieci zostały obdarowane niespodziankami – zabawkami oraz płytami ze zdjęciami upamiętniającymi wszystkie wydarzenia, uroczystości, wycieczki z naszej grupy. Wszyscy życzyliśmy sobie słonecznych, wesołych, a przede wszystkim BEZPIECZNYCH WAKACJI !

DO ZOBACZENIA “TYGRYSKI” ZA DWA MIESIĄCE 🙂