sdc14485

PRZEDSZKOLNY POCIĄG  na chwilę zatrzymał się przy drzwiach, witając wesoło wchodzące dzieci do przedszkola i ,,zapraszał” je do swoich wagoników aby razem wyruszyć w ciekawą przygodę. Do pierwszego wagonu pofrunęły Przedszkolaki – BIEDRONKI oraz pani Justyna Kozłowska
i Magdalena Gacek. W drugim wagonie słychać było tuptanie małych JEŻYKÓW, z którymi pani Sabina Marcinkowska i pani Iwona Sauermann wyruszyły razem w przedszkolną przygodę. W trzecim wagonie wesołe MISIE opowiadały wakacyjne przeżycia pani Agacie Bukowskiej a niebawem MISIE powitają panią Małgorzatę Haupa, z którą będą spędzać czas w przedszkolu. Do czwartego wagonika szybko wskoczyły ZAJĄCZKI  z panią Wandą Wolniewicz i Izabelą Grela. Pani Monika Napierała w piątym wagoniku czekała już na zielone ŻABKI. W szóstym  wagonie odważne TYGRYSKI wraz panią Moniką Szczeciną dzielnie wyruszyły w podróż. O! – Jeszcze żółte Pszczółki  z  panią Aldoną Markwitz widać w siódmym wagonie! Nasz niezwykły pociąg wyruszył!  W podróż w nieznane, czyli  ROK SZKOLNY 2016/17 zaprosiła wszystkich pani dyrektor Przedszkola – pani Elżbieta Matuszak. Pani Elżbieta Nagórna pomagać będzie w pracach biurowych. O  czystość naszego dłuuugiego pociągu będą dbały panie: Henryka Sawińska, Ewa Horkawy, Mirosława Furtak i Beata Myślińska,
a drobne usterki usunie pan Remigiusz Majchrzak. W czasie  podróży wszystkim Przedszkolakom smaczne posiłki przygotują panie: Beata Gondek, Teresa Ziałacka i Izabela Matuszak. Pani Krystyna Szewczyk zadba o oto, aby w kuchni znalazły się zdrowe produkty. W podróż zaprosiliśmy też panią katechetkę – Małgorzatę Chałupniczak oraz panią Barbarę Szafrańską, która zapozna dzieci
z językiem angielskim. Pani Joanna Stanisławska zadba o prawidłową postawę dzieci podczas gimnastyki korekcyjnej.

Wszystkim  życzymy wspaniałej i szczęśliwej podróży!

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola