W tym roku szkolnym dzieci będą mogły nadal rozwijać swoje umiejętności i wiedzę muzyczną, ponieważ w przedszkolu co miesiąc uczestniczyć będą w spotkaniach z grupą muzyczną Kogel – Mogel. Podczas pierwszego spotkania dzieci poznawały świat Walta Disneya. Fabuła spotkania toczyła się oczywiście w magicznym zamku, gdzie wszystkie bajki były po prostu poplątane. Dzieci z wielkim zaangażowaniem włączyły się do ,,rozsupływania zagadek”, mogły w ten sposób  umieścić bohaterów bajek na swoje miejsca. Z wielką przyjemnością słuchały utworów muzycznych z dziecięcych filmów animowanych. Artyści zagrali i zaśpiewali przedszkolakom piosenki  z  ,,Króla Lwa” oraz ,,Krainy Lodu”. Z bajki ,,Zaplątani” dzieci dowiedziały się, że wszyscy mają marzenia – nawet Walt Disney. Natomiast rockowe wykonanie utworu z ,,Biedronki i Czarnego Kota” było tak energetyczne, że pozwoliło wszystkim zaginionym i zaplątanym postaciom bajkowym wrócić na swoje miejsce. W ten sposób drzwi do magicznego zamku zostały otwarte i wszyscy mogli ,,wejść” w niezwykły i bajkowy świat Walta Disneya.