23 września dzieci z naszego przedszkola w szczególny sposób przywitały Panią Jesień. Od samego rana z wielką radością opowiadały o wycieczce na pole. Rada Rodziców naszej placówki oraz Państwo  A. M. Michałowscy z Tłukaw przygotowali dla przedszkolaków prawdziwe Święto Ziemniaka! Wszystkie dzieci dzisiaj mogły dowiedzieć się, skąd tak naprawdę mamy ziemniaki w naszych kuchniach. Dzieci zaopatrzone w koszyczki i wiaderka z wielkim zaangażowaniem zabrały się do zbierania ziemniaków. Sprawiało im to wielką radość. Przedszkolaki poznały również maszyny rolnicze potrzebne do wybierania ziemniaków z ziemi. Wielką atrakcją podczas tej imprezy okazały się również zabawy plastyczne z ziemniakami. Każda grupa przedszkolna  wykonała swój niepowtarzalny wzór na papierowych obrusach. Podczas pobytu w sali wiejskiej w Zawadach dzieci mogły czerpać radość z zabaw ruchowych na placu zabaw. Rodzice oczywiście przygotowali dla dzieci różne smakołyki. Podczas Święta Ziemniaka dopisywała nam piękna, słoneczna pogoda oraz wspaniałe humory. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tak udanej imprezy.