W czwartek, 27.10.2016 r., grupy Zajączków i Tygrysków w ramach realizacji projektu “Las”, wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Sarbia. Pani Maria Spychała powitała nasze przedszkolaki tradycyjnym okrzykiem leśników i myśliwych – “darz bór”, po czym przeprowadziła po ścieżce edukacyjnej, na której dzieci utrwaliły posiadane już wiadomości o lesie oraz zdobyły nowe. Przedszkolaki uczestniczyły również w warsztatach plastycznych, na których wzbogaciły swoją wiedzę na temat budowy liści. Oglądając film edukacyjny “Dzik Rijo” utrwaliły nazwy leśnych  zwierząt  oraz funkcję i zadania jakie pełni w lesie leśniczy. Za posiadane wiadomości każdy przedszkolak otrzymał w nagrodę książeczkę o ścieżce edukacyjnej, zawierającej przepiękne zdjęcia roślin i zwierząt. Jeszcze raz dziękujemy pani Marii za przekazaną wiedzę i miłe przyjęcie.