Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom za „wielkie serce”, wrażliwość,  hojność i włączenie się w zbiórkę darów dla schroniska „Azorek” w Obornikach.  Zebraliśmy  suchą  karmę, karmę w puszkach, koce, kołderki, środki czystości.  Wszystkie podarowane rzeczy ucieszą każdego psiaka, a takie działania były również doskonałą okazją do  kształtowania  u naszych przedszkolaków wrażliwości na krzywdę zwierząt. Mamy nadzieję, że rozwijając tę wrażliwość u naszych dzieci  – zgodnie z przysłowiem „czym skorupka za młodu nasiąknie…” – może za kilka lat nie będzie już tylu bezdomnych zwierzaków. Dzięki wszystkim darczyńcom, zwierzęta syto i ciepło przeżyją nadchodzący zimowy czas. Dziękujemy.

DYREKTOR I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

sdc15046 sdc15047