Dzieci lubią misie,  misie lubią dzieci

W czwartek, 24 listopada, dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Ryczywole. Panie: Aldona Janc oraz Stefania Zielińska, przygotowały z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia szereg niespodzianek. Przedszkolaki  obejrzały  przygotowaną prezentację multimedialną o historii pluszowego misia, poznały najbardziej znane z książek i kreskówek niedźwiadki: Misia Uszatka, Misia Paddingtona, Coralgola, Kubusia Puchatka, Gumisie oraz rodzinkę Troskliwych Misiów. Z uwagą wysłuchały  fragmentów czytanych bajek oraz mogły wykazać się umiejętnościami wokalnymi, śpiewając piosenki o misiach. Spotkanie było doskonałą okazją do wzbogacenia wiedzy oraz słownictwa na temat tego święta.

Bardzo dziękujemy pani Aldonie i Stefanii za zaproszenie, poświęcony czas oraz miłą atmosferę.