CZY WY WIECIE, CZY WIECIE

JEST JEDYNY NA ŚWIECIE

TO NASZ STARY ZNAJOMY MIKOŁAJ!

 

             We wtorek, 6 grudnia, jak co roku odwiedził nas wyjątkowy i bardzo wyczekiwany od dawna przez wszystkie dzieci gość –  Święty Mikołaj. W tym dniu, za sprawą kolorowych dekoracji, choinek, światełek, muzyki od rana, w całym przedszkolu panowała świąteczna atmosfera. Dzieci ubrane w czerwone bluzeczki i mikołajkowe czapki nadsłuchiwały mikołajkowego dzwoneczka. Mimo braku śniegu, nasz gość dotarł do nas, odwiedził wszystkie grupy i obdarował niespodziankami. Przedszkolaki w podziękowaniu prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie. Obiecały również Mikołajowi, że będą przestrzegać ustalonych w grupie zasad zachowania i postępowania. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci każdego przedszkolaka.

Dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie prezenty, pani Dyrektor za zabawki, a Mikołajowi za wspaniałą zabawę. Mikołaju, czekamy na Ciebie za rok !