7 grudnia w przedszkolu gościliśmy naszych wychowanków. W ramach projektu ,,Gimnazjaliści czytają  przedszkolakom”  uczniowie z Gimnazjum w Ryczywole pod kierunkiem pani Anny Nowickiej i Małgorzaty Chałupniczak  przygotowali naszym przedszkolakom niespodziankę. Gimnazjaliści zaprezentowali bajkę o Świętym Mikołaju. Okazało się, że  nasze dzieci potrafią już uważnie słuchać bo bez problemu odpowiadały na wszystkie pytania. Przedszkolaki też bardzo chętnie włączyły się do wszystkich zabaw zaproponowanych przez swoich starszych kolegów. Podczas spotkania z gimnazjalistami gościliśmy też Mikołaja, który oczywiście obdarował dzieci słodyczami. Nasze przedszkolaki otrzymały też małą, papierową zabawkę.

   W projekt zaangażowały się: Julia Dachtera, Aleksandra Pastusiak, Julita Grośty, Paulina Minta, Weronika Majchrzak, Aleksandra Binert i Kacper Kitcza. Serdecznie dziękujemy naszym GIMNAZJALISTOM oraz Paniom za tak miłą niespodziankę.