Grupa Zajączków w listopadzie zajęła się poważnym problemem. W trakcie projektu ,,Zmysły człowieka” przedszkolaki poszukiwały wiadomości na temat zmysłu dotyku, wzroku, słuchu, smaku i węchu. Poprzez różnorodne i ciekawe zabawy poznawaliśmy znaczenie zmysłów dla człowieka. Dowiedzieliśmy się z różnych filmów edukacyjnych w jaki sposób należy chronić zmysły aby pomagały nam jak najdłużej poznawać świat. Wielkim wsparciem dla przedszkolaków były spotkania z ekspertami. Pani Agnieszka Ostrówka – Komasa zapoznała dzieci z owocami egzotycznymi. Dzieci poznawały smak, zapach ananasa i kaki. Przedszkolaki odwiedziły też gabinet kosmetyczny pani Jolanty Stachowicz. Poznawaliśmy różne zabiegi, które pozwalają naszej skórze ładnie i estetycznie wyglądać. Spotkaliśmy się również z ratownikiem medycznym, panią Joanną Kuliberdą, która wskazała dzieciom w jaki sposób nasze zmysły mogą nam pomóc w ratowaniu życia ludzkiego. Przez cały okres trwania projektu w naszym CENTRUM BADAWCZYM gromadziliśmy różne eksponaty, które pozwoliły nam na wzbogacenie naszej wiedzy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszego projektu.

http://

http://