W dniach 22 listopada do 8 grudnia przeprowadzony został w naszym Przedszkolu konkurs pt. „Świąteczny Aniołek”. Konkurs skierowany był do przedszkolaków i ich rodzin chcących kultywować tradycję ręcznego wykonania ozdób bożonarodzeniowych. 9 grudnia obradowała Komisja Konkursowa, która miała nie lada problem w wyłonieniu jednego laureata z każdej grupy. Po burzliwych obradach udało się wybrać najciekawsze prace.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas Kiermaszu Świątecznego zorganizowanego przez Radę Rodziców działającą przy naszym Przedszkolu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały symboliczne podarunki i dyplomy natomiast laureaci dyplomy oraz upominki.

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym konkursem, za wkład włożony w powstanie wszystkich prac. Każdy anioł był niepowtarzalny, wykonany z dużą precyzją i zaangażowaniem.