W poniedziałek z wielką niecierpliwością czekaliśmy na naszych kochanych gości, ponieważ od dłuższego czasu przygotowywaliśmy dla nich niespodziankę. Z zaangażowaniem zrobiliśmy prezenty, które wykonywaliśmy w wielkiej tajemnicy. W ich przygotowanie każdy z nas włożył naprawdę wiele pracy i serca, dlatego były takie wyjątkowe. Zaprosiliśmy też mamę Zosi, która pomogła nam zrobić wspaniałe słodkie ciasteczka w kształcie różyczek. Różyczki wyszły nam bardzo dobrze, pachniały cynamonem i wanilią. Wreszcie, gdy nadszedł wyczekiwany dzień i przyszli do nas NASI WSPANIALI GOŚCIE z wielkim zaangażowaniem zaprezentowaliśmy nasze śmieszne zabawy z ZAJĄCZKOWA. Na zakończenie złożyliśmy piękne i wzruszające życzenia. Nasi goście zostali obdarowani prezentami i kwiatami. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy przygotować taką niespodziankę.

http://