Babci i dziadka przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba

Babcia i dziadek wciąż o nas dbają, tak jak rodzice bardzo kochają!

W środę, 25 stycznia w grupie Tygrysków odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku naszym Gościom  przedstawiliśmy Jasełka. Dziadkowie byli zachwyceni umiejętnościami aktorskimi  i wokalnymi swoich wnucząt. Sami również bardzo się zaangażowali i wspólnie z nami śpiewali kolędy. Potem zaprezentowaliśmy inscenizację piosenki Haliny Kunickiej „Orkiestry Dęte”, graliśmy na bum-bum rurkach, śpiewaliśmy piosenki. Skeczem „Prognoza pogody dla Gminy Ryczywół” oraz „Maszyna prawdy”  rozbawiliśmy  wszystkich do łez. Na zakończenie wręczyliśmy naszym Gościom przygotowane laurki, prezenty, kwiaty,  obdarowaliśmy słodkimi całusami oraz ugościliśmy wyśmienitym  ciastem przygotowanym przez nasze kochane mamy. Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji tak wspaniałego i wzruszającego spotkania. Kochane babcie, drodzy dziadkowie zapraszamy do nas za rok !