Bal karnawałowy w naszym przedszkolu tradycyjnie odbywa się w ostatni dzień przed rozpoczęciem ferii. W tym roku również wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na to wydarzenie. Nasz balik prowadzony był przez animatora, który zaprosił dzieci do Krainy Gangu Świeżaków. Dzieci bawiły się oczywiście z bohaterami ŚWIEŻOGRODU, a chwilami niestety naszą zabawę zakłócał GANG PANA CHORÓBKI. Dzieci broniąc Świeżogrodu bez problemu poradziły sobie z różnymi zadaniami i nie pozwoliły żadnym zarazkom i bakteriom wejść na nasz bal. Podczas baliku wszystkim dopisywał świetny humor, a nasze Maluchy były wprost nie do poznania w swoich wspaniałych strojach. Wszystkie dzieci były bardzo podekscytowane dzisiejszym dniem – dziękujemy Rodzicom za przygotowanie karnawałowego stroju, który dał dzieciom wiele radości w przeżyciu balu. Dla niektórych przedszkolaków był to przecież pierwszy, prawdziwy bal!

http://