Dnia 17 lutego, nasze przedszkolaki po raz kolejny mogły obejrzeć przedstawienie w wykonaniu grupy Kogel-Mogel. Tym razem spotkanie miało tytuł „Bębniarska Wyprawa”. Goście zaprezentowali dzieciom tradycyjne afrykańskie instrumenty perkusyjne. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, poznać budowę, a przede wszystkim posłuchać jak brzmi balaton, djembe (czytaj dżembe) oraz cajón (czytaj kahon) czyli drewniana skrzynka perkusyjna. Poza tym, dzieci wysłuchały jeszcze utworów zagranych na takich instrumentach, jak: tamburyn, klawesyn, krowi dzwonek, drewniane i plastikowe pudełka akustyczne, talerze. Bębniarska wyprawa wszystkim bardzo się podobała i sprawiła wiele radości. Na zakończenie, nasi Goście zaprosili wszystkich  do medytacji przy spokojnej muzyce. Przedszkolaki słuchając delikatnych dźwięków instrumentów perkusyjnych,  w wyobraźni przeniosły się na łąkę, nad morze… Dziękujemy panom: Jakubowi Martuzalskiemu, Piotrowi Jaraszkiewiczowi oraz Julianowi Kuczyńskiemu za bardzo ciekawe spotkanie.