23 lutego już od rana grupa KOTKÓW rozpoczęła przygotowania do długo wyczekiwanej uroczystości jaką było w tym dniu obchodzone przez dzieci ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA.
Na gości czekała ciepła kawa, pyszne ciasta upieczone przez mamy oraz prezenty wykonane przez dzieci. Niespodzianką było przedstawienie dla najukochańszych Babć i Dziadków, które wzbudziło wiele emocji. Niejednej Babci i Dziadkowi, ze wzruszenia w oku zakręciła się łezka, a na wszystkich twarzach można było ujrzeć radość. Dzieci włożyły dużo serca w przygotowanie tego występu. Ochoczo i z wielkim zapałem śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i grały na instrumentach. To był wspaniały i niezapomniany dzień.

   Serdecznie dziękujemy mamom, które pomogły zorganizować to przyjęcie, przygotowały słodki poczęstunek, a Babciom i Dziadkom za przybycie i poświęcony czas.