Niezwykła kartka w kalendarzu przyczyniła się do powstania w grupie Zajączków różnych ,,salonów piękności” 8 marca w naszej grupie wszystkie dziewczynki pod okiem mamy Zosi oraz mamy Patrycji uczyły się niezwykle trudnej sztuki makijażu. Dziewczynki miały okazję przez chwilę przenieść się w niezwykły ŚWIAT KOBIET – pełen kolorowych lakierów, spinek, pudrów, torebek i sukienek. Z wielką cierpliwością oczekiwały na ,,wizytę” u stylistki lub wizażystki. Cierpliwość bardzo się opłaciła, ponieważ efekty wszyscy, a głównie chłopcy podziwiali podczas specjalnego i efektownego pokazu. Przygotowania dziewczynek chłopcy nagrodzili głośnymi brawami. Oczywiście wszyscy chłopcy obdarowali swoje koleżanki ogromną ilością słodyczy. Kwiaty, które namalowali na oknie podczas zajęć będą długo nam przypominały o tym dniu, który był bardzo wesoły, kolorowy i pachnący.
Dziękujemy mamie Zosi i mamie Patrycji za odkrycie rąbka tajemnicy z niezwykłego ŚWIATA KOBIET.

http://