Dzisiaj od rana w naszym przedszkolu panował gwar i małe zamieszanie. Wszystkie dzieci czekały z wielką niecierpliwością na wizytę Wielkanocnego Zajączka. W tym roku ZAJĄCZEK przyjechał rowerem! Od razu udał się z wizytą do Jeżyków, a następnie odwiedzał kolejne grupy dzieci w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci przygotowały dla ZAJĄCZKA różne niespodzianki – piosenki, tańce, wierszyki i oczywiście rysunki a nawet marchewkę! Zajączek był bardzo zadowolony z wizyty w naszym przedszkolu. Z wielką troską spoglądał na dzieci i sprawdzał, czy wszystkie odnalazły ukryte w koszyczkach niespodzianki. Prezentów było dużo – wystarczyło więc dla wszystkich dzieci! W tym roku pogoda troszeczkę nam nie dopisała, ale ZAJĄCZEK jak zwykle spisał się na medal! DZIĘKUJEMY ZAJĄCZKU – ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!

http://