Ogólnopolska Akcja „Książka dla szpitala”, stała się inspiracją do zorganizowania w naszym przedszkolu zbiórki książek dla dzieci z Oddziału Dziecięcego Szpitala w Obornikach. Zbiórka trwała od początku marca do 7 kwietnia i zakończyła się ogromnym sukcesem. Zebraliśmy łącznie 196 książeczek, 107 kolorowanek, kredki, ołówki,  bloki, puzzle, krzyżówki. Przekazanie tych darów odbyło się w okresie przedświątecznym – 14 kwietnia. Na ręce pielęgniarki oddziałowej – pani Anieli Smykowskiej,  złożyliśmy 4 kartony zgromadzonych niespodzianek. Mamy nadzieję, że książki uprzyjemnią pobyt chorym dzieciom w szpitalu. Małym pacjentom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a personelowi dziękujemy za miłe i ciepłe przyjęcie.

NAUCZYCIELE ORAZ DYREKTOR PRZEDSZKOLA DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM RODZICOM ORAZ DZIECIOM ZA TAK WSPANIAŁE ZAANGAŻOWANIE SIĘ W AKCJĘ „Książka dla szpitala”.