Wiosna na wsi to bardzo pracowity czas, więc wokół tego tematu grupa Zajączków w minionym czasie podejmowała różne problemy i zadania. Skorzystaliśmy z zaproszenia pani Justyny Kozłowskiej i wyjechaliśmy do lasu aby poznać wiosenne prace związane z sadzeniem małych drzewek. W naszym przedszkolnym ogródku z wielką ochotą wykonaliśmy wszystkie prace wiosenne i założyliśmy hodowlę naszych roślinek –będziemy je oczywiście z wielką troską pielęgnować. Wczesną wiosną na naszym ,,parapetowym ogródku” wyhodowaliśmy szczypiorek i zieloną pietruszkę – wykorzystaliśmy te witaminki do przygotowania przepysznych kanapek – wiemy przecież, że do pracy potrzebujemy dużo siły. Wspaniałą zabawą dla nas, okazała się zabawa w naszej ,,zagrodzie wiejskiej” – z wielką ochotą konstruowaliśmy różny sprzęt rolniczy i opiekowaliśmy się zwierzątkami domowymi. Wiemy, że WIOSNA na wsi to bardzo pracowity czas, my JEJ troszeczkę pomogliśmy!

http://