To już niestety ostatnie przedstawienie muzyczne w tym roku szkolnym. Dzieci, tym razem przeniosły się w świat musicalu – przedstawienia tanecznego, a przede wszystkim wokalnego. Dzisiaj dosłownie słuchaliśmy ,,kociej muzyki” – ponieważ musical opowiadał nam o kociej wiosce i kotach, które wybierały się na bal. Podczas przedstawienia usłyszeliśmy różne odgłosy kotów, Niekiedy było słychać wesołe podśpiewywanie Czarodziejskiego Kota Mefistofelisa, poznaliśmy też złośliwe miauczenie niezbyt dobrego kota – Złośliwego Kota Makiawelego. Spodobał się nam bardzo Śmieszny Kotek Ram –tam – tamek, który wszystko robił na odwrót. Kotka Grizabella, która właściwie była królową zaśpiewała nam swoją smutną historię. Wszystkie perypetie w kociej wiosce związane z pogodą oraz z przygotowaniem do balu na szczęście zakończyły się szczęśliwie. W czasie musicalu, my również włączyliśmy się do kociej muzyki i pomagaliśmy wszystkim kotkom zaśpiewać te niezwykłe mrrruczanki. Dziękujemy Pani Ewie i Pani Ani oraz Panu Zbyszkowi za to ciekawe przedstawienie. A Panu Krzysztofowi za grę na instrumencie.