Dzieci z grupy Zajączków zaprosiły SWOICH RODZICÓW na spotkanie na leśnej polanie obok domku myśliwskiego ,,Żerenie” w Igrzynie. Majówka z rodzicami to dla ZAJĄCZKÓW świetna okazja, aby podziękować im za trud wychowania. Dzieci wierszami i piosenkami opowiedziały rodzicom o swojej miłości do nich. Ze wzruszeniem i wielkim przeżyciem wręczyły prezenty i kwiaty oraz złożyły gorące życzenia. Po krótkiej części artystycznej wszyscy zajadali się pysznymi pączusiami i rogalikami, no i oczywiście smażonymi kiełbaskami. Podczas pikniku nie zabrakło też rywalizacji i zabaw sportowych, podczas których zarówno rodzice jak i dzieci świetnie bawili się. Ten wspólnie spędzony czas dla ZAJĄCZKÓW I ICH NAJBLIŻSZYCH na pewno na długo zostanie w pamięci. Dziękujemy wszystkim RODZICOM za wielkie zaangażowanie i pomoc. Panu Remigiuszowi Majchrzakowi za gorące i serdeczne przyjęcie w tak urokliwym miejscu.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d116839942kP459892199o2l1/piknik-na-lenej-polanie