Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, dlatego w naszym przedszkolu wszyscy starali się aby ten dzień był naprawdę niezwykły! Od rana wszystkie dzieci z wielką radością i poruszeniem opowiadały o różnych niespodziankach. Najpierw obejrzały przedstawienie teatralne ,,Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu Rodziców. Przedstawienie wzbudziło ich wielkie zainteresowanie i radość z powodu śmiesznego zachowania bohaterki. Nasze Przedszkolaki spotkały się również z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryczywole, którzy przypomnieli dzieciom o bezpiecznym zachowaniu. Najwięcej jednak radości i frajdy sprawił naszym Dzieciom DMUCHANY ZAMEK oraz malowidła na ich roześmianych twarzach. Wszystkie Przedszkolaki mogły również sprawdzić się w różnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycielki oraz wesoło bawić się przy ,,dziecięcej muzyce”. Rada Rodziców przygotowała szereg słodkich niespodzianek i wspaniałą, mięciutką poduszkę, na której każdy MALUCH będzie mógł odpocząć po dniu pełnym wrażeń.
Wszystkim NASZYM MAŁYM PRZEDSZKOLAKOM życzymy tylko takich radosnych dni. Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców Przedszkola oraz Przedstawicielom Straży Pożarnej, jak również Rodzicom – Aktorom za przygotowanie dzieciom różnych niespodzianek z okazji ich święta.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d118359205kP387736434o2l1/dzie-dziecka