Z okazji Dnia Dziecka rodzice ponownie przygotowali dzieciom ,,artystyczną niespodziankę” W tym roku TEATR RODZICÓW zaprezentował Kaczkę Dziwaczkę Jana Brzechwy. W tytułową rolę wcieliła się Pani Agnieszka Kościółek, która swoim występem rozbawiła dzieci. Wszystkie prezentowane role były również przedstawione w sposób humorystyczny. Rodzice – aktorzy niesamowicie starali się, aby ten wyjątkowy dzień był dla dzieci pełen radości. Podczas przedstawienia słychać były okrzyki radości i oklaski, a zajączek, który pojawił się na zakończenie przygód Kaczki Dziwaczki zdumiał nie tylko kucharza ale przede wszystkim DZIECI!
Wszystkim RODZICOM – AKTOROM składamy gorące podziękowania za wspaniałe pomysły i świetną prezentację swojej roli.
W przedstawieniu Kaczka Dziwaczka wystąpili:
Kaczka Dziwaczka – Agnieszka Kościółek
Fryzjer – Natalia Pachołek
Aptekarz – Mariola Chytra
Praczka – Anna Bartkowska
Listonosz – Sylwia Grzybowska
Kupiec – Adam Stachowicz
Kucharz – Maciej Galiński
Gęś – Agnieszka – Ostrówka – Komasa
Kaczki – Karolina Frąckowiak, Anna Kasperek, Olga Czarnecka
Narrator – Michalina Furtak
Klientki w salonie fryzjerskim – Zosia Komasa, Zosia Bartkowska