Pożegnanie przedszkola przez starszaków odbywa się przez dwa dni w naszym przedszkolu. Już w środę 21 czerwca najstarsze grupy, czyli Misie, Żabki i Pszczółki żegnały pracowników przedszkola oraz koleżanki i kolegów z młodszych grup. Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie, gdzie dzieci  wierszykami i piosenkami podziękowały pani dyrektor, nauczycielom i pracownikom obsługowym za wspólnie spędzone lata w przedszkolu. Wspominali przedszkolne chwile z nostalgią i łezką w oku myśląc o dalszej nauce w szkole.
               Natomiast w czwartek 22 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola w obecności rodziców naszych starszaków. Po programie artystycznym pani dyrektor wręczyła już absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola. Podziękowała również rodzicom za owocną współpracę na rzecz dzieci i naszej placówki. Następnie odbyły się ostatnie spotkania w salach i pożegnania z paniami wychowawczyniami. Te wzruszające momenty na zawsze zapiszą się w naszej pamięci.
              A już teraz upragnione wakacje, czyli czas wypoczynku, zabawy, wyjazdów i podróży. Zatem udanych i bezpiecznych wakacji dla wszystkich, a dla starszaków powodzenia w szkole!!!