Rok szkolny kończy się, więc na krótki czas musimy się pożegnać. Z tej okazji przygotowaliśmy małą uroczystość. Zaprosiliśmy naszych rodziców i wraz z nimi oglądając prezentację pt.: ,,ZAJĄCZKI W CZTERECH PORACH ROKU” przez moment przypomnieliśmy sobie różne i ważne dla nas wydarzenia z mijającego roku szkolnego. Prezentowane zdjęcia wzbudziły w nas wiele radości. Co chwilę słychać było nasze okrzyki zachwytu, wspominaliśmy te miłe spotkania, wycieczki i zabawy…
Rodzicom oraz naszym Paniom wręczając kwiaty podziękowaliśmy za pomoc i opiekę. Podczas uroczystości w tym gorącym i pełnym wrażeń dniu chłodziliśmy się pysznymi lodami.
Na zakończenie uroczystości wszyscy z dyplomami w dłoniach oraz kolorowymi prezentami ,,wsiedliśmy” do naszego autobusu i śpiewając po angielsku piosenkę ,,WHEELS ON THE BUS” wyjechaliśmy na WAKACJE!!!
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA CAŁY ROK SZKOLNY.

http://www.kizoa.com/Movie-Video-Slideshow-Maker/d122992324kP505921645o2l1/grupa-zajczkw-w-czterech-porach-roku