W czwartkowe popołudnie 22.06.2017r.  grupa „kotków” spędziła w przedszkolu. Był to wyjątkowy dzień, ponieważ świętowaliśmy DZIEŃ MAMY I TATY. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, przygotowaną przez dzieci, podczas której przedszkolaki zaprezentowały piosenki, recytowały wierszyki, tańczyły i grały na instrumentach. Dzieci zaśpiewały również piosenkę w języku angielskim. Rodzice nagrodzili występy swoich pociech gromkimi brawami, a one uściskały swoich opiekunów i wręczyły im samodzielnie wykonane upominki.
W tym dniu odbyło się również uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Dzieci za całoroczną pracę i naukę otrzymały dyplomy oraz prezenty.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, a rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, aby mogli pełni sił wrócić od września do przedszkola.