W dniu 4 września rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu nowy rok szkolny 2017/2018. To tutaj przez najbliższe dziesięć miesięcy będą wspólnie się bawić, śpiewać i tańczyć, rysować, malować, wzmacniać swoją sprawność ruchową, zdobywać wiedzę i różne umiejętności oraz odkrywać ciekawostki o otaczającym świecie następujące grupy:

  1. Pszczółki – grupa dzieci 3-4-letnich; wychowawca pani Aldona Markwitz oraz pani Iwona Sauermann .
  2. Żabki – grupa dzieci 4-letnich; wychowawca pani Monika Napierała oraz pani Magdalena Gacek
  3. Kotki – grupa dzieci 4-5-letnich ; wychowawca pani Agata Bukowska
  4. Biedronki – grupa dzieci 5-letnich; wychowawca pani Justyna Kozłowska
  5. Jeżyki – grupa dzieci 5-letnich; wychowawca pani Sabina Marcinkowska
  6. Tygryski – grupa dzieci 6-letnich; wychowawca pani Monika Szczecina
  7. Misie – grupa dzieci 5- 6- 8- letnich; wychowawca pani Małgorzata Haupa
  8. Zajączki – grupa dzieci 5-6-7- letnich; wychowawca pani Wanda Wolniewicz oraz pani Izabela Grela.

O poprawną wymowę naszych przedszkolaków zadba pani Anna Lubońska, a o prawidłową postawę ciała pani Joanna Stanisławska.

Przygodę z językiem angielskim rozpoczniemy z panem Maciejem Bartolem, a grupa Jeżyków z panią Sabiną Marcinkowską. Zajęcia z religii poprowadzi ksiądz proboszcz –  Ryszard Kałużny.

O to, aby w naszym przedszkolu było czysto, będą dbać panie: Henryka Sawińska, Ewa Horkawy, Mirosława Furtak oraz Beata Myślińska. Jeżeli poczujemy się głodni, pyszne śniadania, obiady i podwieczorki przygotują dla nas panie: Beata Gondek, Teresa Ziałacka i Izabela Matuszak.  Konieczne zakupy do przygotowania tych pysznych i zdrowych posiłków zrobi pani Krystyna Szewczyk. Niezbędnych napraw zabawek, krzesełek dokona pan Remigiusz Majchrzak, a w okresie zimowym zadba o to aby w naszym przedszkolu było ciepło. Pani Katarzyna Czeszewska pełnić będzie funkcję sekretarza, a nad całością funkcjonowania naszej placówki, już 18 rok, czuwać będzie pani dyrektor – Elżbieta Matuszak.

Wszyscy zadbamy o to, aby każdy przedszkolak czuł się u nas bezpiecznie, był zadowolony, uśmiechnięty, przychodził do nas z radością, a do domu wracał z nowymi wiadomościami i umiejętnościami.

Wszystkich rodziców gorąco zapraszamy do współpracy i aktywnego udziały w życiu naszej placówki i Przedszkolaków.

DYREKTOR I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA